O nás

Vítejte v našem prostoru

Kromě práce v online světe máme rádi přírodu a vše kolem, proto často pracujeme z netradičních míst v okolí. Inspirace nepřichází z kančeláře plné papírů, ale z toho okolního světa kolem nás.

Z každého dokončeného projektu přispíváme na zalesnění a ochranu naší přírody.

Kdo jsme?

Jsme tým mladých a aktivních lidí, kteří se pohybují “na síti”. Dokážeme naplnit naše i vaše cíle.

Naše vize?

Být jiný nežli ostátní, nechat promluvit kreativitu a nebát se zkoušet nové věci.

Co děláme?

Vše co děláme se snažíme dělat na 100 %.
Naše nabídka

Jak to všechno začalo?

Začínali jsme v roce 2014, kdy jsme spouštěli první vlastní projekt Carp Freedom, který do dnešního dne stále roste. V první fázi jsme se učili, ale hlavně zkoušeli nové možnosti. Tím, že jsme šli vlastní cestou a nepoužívali již vymyšlené strategie na sociální sítě, dokázali jsme během krátkého období vybudovat jednu ze 3 nejsilnějších stránek na sociální síti Facebook. 

Naše zkušenosti jsme přenesli do dalších projektů, které jsme dělali pro jednotlivé partnery z různých oborů. Významně jsme posílili a prosadili velkoobchod Hobby-g, především značku Giants fishing. Aktivní spolupráce dokázala běhěm 6 měsíců zdvojnásobit dosah stránky a zvýšit sociální interakci se zákazníkem. Následně jsme zahájili spolupráci s firmou Mikbaits, jedním z největších výrobců rybářských návnad a nástrah v České republice. Přibylo i desítky menších firem.

Sociální sítě vyžadují kvalitní a zajímavý obsah, proto jsme začali s vlastní produkcí reklamních fotek a videí. Naše videotvorba se rozšířila na tvorbu naučných materiálů nebo propagačních videí. Začali jsme dlouhodobě spolupracovat se soukromými, ale i státními organizacemi. Zde bychom rádi zmínili Fakultu rybářstí a ochrany vod v Českých Budějovicích pod Jihočeskou Univerzitou a Český rybářský svaz.

Spolupracujeme s klienty z nejrůznějších oborů, máme například zkušenosti ze stavebního průmyslu díky spolupráci se stavebninami Stama a.s., realitní oblast díky projektu s GS reality či redakce časopisu Rybářství.

Jak postupujeme s novým klientem?

1

První kontakt

Dozvíš se o naší práci od známého? Dostaneš doporučení? Zahlédneš nás na webu?  Neváhej a napiš nám, vyměníme si pár e-mailů a domluvíme si osobní schůzku. 

2

Osobní schůzka

Nejlepší řešení problému a hledání společné cesty se domluví osobně, proto se sejdeme a řekneme si veškeré představy. 

3

Návrh

Vaší představu máme a přichází důležitá fáze, kdy začínáme naplno pracovat. Zpracujeme vlastní návrh, podobu a směr, jak splnit cíle projektu.

4

Finální podoba

Návrh máte na stole k připomínkám. Společně si odsouhlasíme finální podobu, dohodneme cenu a podepíšeme smlouvu o provedení.

5

Realizace

Teď už je to čistě na nás, jdeme do toho!

6

Výsledky

První společný projekt končí, zasíláme výsledky, jak se projekt vydařil. Ty poskytují širokou analýzu efektivnosti našeho díla.

Proč si vybrat právě nás?

Každý projekt je pro náš mladý kolektiv velká výzva! Ukázat se a upevnit si pozici na našem trhu. To se bez kvalitní práce nedá zajistit. Proto je pro nás slovo kvalita na prvním místě.

Spolehlivost souvisí s dobrým jménem naší společnosti. Pokud nemáme dostatek času, nepřijímáme nové projekty, ale plně se věnujeme stávajícím projektům, protože plnit cíle je na 1. místě.

Promyšlěná strategie, odlišný pohled, dravost se prosadit. To vše nám dává energi na to plnit cíle a dosahovat lepších výsledků. 

Každou zakázku řešíme individuálně, abychom dokázali efektivně využít kompletní potenciál vaší společnosti. 

Vzhled je důležitý a být vždy o trochu napřed není vůbec špatné. Ovšem umět si říct ne a odlišit se, může být větší výhra.

Dokončených projektů
Spokojených klientů
K+
Oslovených zákazníků

Chceč začít spolupracovat?

Neváhej nás kontaktovat telefonicky, nebo prostřednictvím e-mailu! Těšíme se na každou novou spolupráci. Čím víc bude náročná, tím větší výzva pro nás!

Social production- “blíže k úspěchu”